Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Wszystko było zgodnie z zamówieniem, bardzo smaczne :-) POLECAM; oceniam na 10 w skali 10
Koryta pyszne , dostawa punktualna wszystko smaczne i ciepłe. Polecam
Wszystko super